Aktualności grupy:

Galeria:

Liski odwiedziła mama Małgosi, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała fragmenty książki „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)”. Bardzo dziękujemy!

Wycieczka Lisków do Muzeum Karkonoskiego.

Liski wysłuchały bajek pt. „Pastuszek – klamczuszek” oraz „Kura znosząca złote jajka” które przeczytali uczniowie kl V Szkoły Podstawowej nr 10 Małgosia S. i nasz absolwent Igor S.

Liski bawią się w teatr. Rozwijają zdolności artystyczne, wyobraźnię oraz kreatywność .

Liski konstruują – grę matematyczną „Mali tropiciel” – rozwijanie spostrzegawczości, logicznego myślenia oraz współdziałania w grupie.

Popołudniowa zabawa Lisków na magicznym dywanie.

W Międzynarodowym Dniu Numeru Alarmowego 112 Liski uczestniczyły w pokazie pierwszej pomocy przedmedycznej, poznały wyposażenie torby ratownika medycznego oraz dowiedziały jak się zachować i w jaki sposób powiadomić służby ratownicze, jeżeli zdarzy się wypadek.

Dziękujemy Panu Przemysławowi i Panu Marcinowi – ratownikom medycznym z Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej za przeprowadzenie bardzo ciekawej i pouczającej pogadanki. 🚑🚑🚑

Liski podczas zajęć rytmicznych .

Warsztaty świąteczne z udziałem rodziców w grupie Liski.

Andrzejkowe wróżby i zabawa w grupie Liski.

Dzień Pluszowego Misia

Liski odwiedziła dzisiaj mama Filipka, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytała bajkę pt. „Przyjęcie z dinozaurami”. Bardzo dziękujemy!

„Jesienny krajobraz”- układanie z materiału przyrodniczego. Liski rozwijają wyobraźnię, kreatywne myślenie oraz doskonalą umiejętność współdziałania w grupie.

Liski obchodzą przedszkolny Dzień Dyni. Były zabawy , konkursy w grupie a na obiad pyszna zupka dyniowa.

Zdjęcia rytmiczne z Panią Dominiką – rozwijanie poczucia rytmu oraz swobodnej ekspresji dziecka.

Liski zrealizowały pierwsze zadanie wynikające z ogólnopolskiego projektu „Sztuka Emocji”. Dzisiejszą emocją było zaskoczenie.

Dzisiaj bajkę o „Brzydkim kaczątku” przeczytała Liskom mama Marcela.

Liski przygotowywały plakat jesienny na konkurs „Jesienią , jesienią…”

W ramach programu preorientacji zawodowej Liski wybrały się na pocztę. Poznały pracę w urzędzie pocztowym od „kuchni” – co się dzieje z listem po wrzuceniu go do skrzynki pocztowej, w jaki sposób możemy wysłać paczkę, co robi listonosz. Bardzo dziękujemy pracownikom poczty w zaangażowanie w oprowadzeniu dzieci po urzędzie.

Pierwsza w tym roku gimnastyka korekcyjna Lisków. Nasze przedszkolaki dzielnie ćwiczyły, bo w zdrowym ciele zdrowy duch.

Dzisiaj Dzień Dziewczynki. Liski wybierały dzisiaj Miss, były zabawy , życzenia i głośne odśpiewanie 100 Lat.

Było i uroczyście i wesoło. Dzień Chłopaka w Liskach.

Poranne zabawy Lisków.

Kolory Pani Jesień – malowanie farbą. Liski malują farbami.

Popołudniowe zabawy Lisów.

W ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” bajkę pt. „Jacek, mucha i trzy smoki” czytała dzisiaj Liskom absolwentka naszego przedszkola Oliwia uczennica kl. IV.

Liski wybrały się do parku na pierwszy wspólny wspólny spacer.

Urodziny Vladislawa z Lisków. 🥰🥰100 lat Vladziu czy życzymy.🎂🎂🎂

Pliki dla rodziców: