Aktualności grupy:

Galeria:

„Wiosna w ogrodzie” – zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Jeżyków .

Jeżyki wzięły dzisiaj udział w akcji Sprzątanie Świata 2024. Nasze przedszkolaki wybrały się do parku na Wzgórzu Kościuszki.

,, Sówki” i ,, Jeże” brały udział w zajęciach szachowych w niekonwencjonalny sposób. Odgrywały role,, Żywych szachów”.

Jeżyki wzięły udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa. Pierwsza część prelekcji poprowadzona została przez Pana Jarosława Przybylskiego z Divemed i dotyczyła zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

W drugiej części spotkania prowadzonej przez Panią Ratownik WOPR ze szkoły pływackiej Just Swim Beavers dzieci poznały zasady bezpiecznej zabawy nad wodą.

Kolorowe kwiaty „zakwitły” na parapetach u JEŻYKÓW.

Twórcze, kreatywne wykonywanie kwiatów wiosennych z kolorowej bibuły.

W ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” JEŻYKOM opowiadanie Krystyny Wierzbickiej „W Marcu jak w garncu” czytała mama Jagny.

Michał z grupy Jeżyków zajął II miejsce w konkursie plastycznym „Szkoła moich marzeń” organizowanym przez Szkoła Podstawowa nr 7 w Jeleniej Górze Gratulujemy!

Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w grupie Jeżyki.

Rodzinne, świąteczne warsztaty u Jeżyków. Dziękujemy rodzicom za liczne uczestnictwo i wspaniałą atmosferę.

Magiczny , pełen wrażeń dzień Jeżyków. Dzieci poznały tradycje andrzejkowe – wróżby, zabawa

Dzień Pluszowego Misia

Muchomorki odwiedziła Pani Beatka, która w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” czytała dzieciom bajki.

W krainie figur- wszystko jest proste. Tu z prostokątów powstają most, domy i drzewa. Jeżyki układały z patyczków – ćw.motorykę małą, wyobraźnię, kreatywność.

Jeżyki przygotowują jesienny plakat na przedszkolny konkurs „Jesienią , jesienią sady się rumienią”

Dzień Dyni u Jeżyków. Ozdabianie dyń, konkursy , gry sportowe. Jeżyki aktywnie spędzili ten dzień w przedszkolu.

,,Szachowe wojsko” – Jeżyki poznają podstawowe zasady gry w szachy

Jeżyki wzięły udział w VII Rajdzie Przedszkolaka organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7. Dzieci miały do wykonania zadania językowe, matematyczne i sportowe. Bawiły się chustą animacyjną. Impreza jak co roku dała dzieciom dużo radości i byłą świetną okazją do poznania szkoły.

„Jesienią, jesienią sady się rumienią…” – praca plastyczna Jeżyków – doskonalimy umiejętność posługiwania się nożyczkami, planowanie swojej pracy.

Na straganie w dzień targowy takie słyszy się rozmowy….

Jeżyki oglądają, rozpoznają, nazywają warzywa i owoce.

Jeżyki wzięły udział w lekcji teatralnej “Teatr od kulis“ Wycieczka do teatru im. C. K. Norwida bardzo się dzieciom podobała.

Jeżyki wzięły dzisiaj udział w II Sportowej Olimpiadzie Starszaka organizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 27 „Okrąglaczek”. To były super zawody, świetna zabawa .Wróciliśmy z pucharem i złotymi medalami.

W ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” dziś bajki dzieciom przeczytała mama Szymona.

Urodzinki, urodzinki, 6 urodziny Kornelii z Jeżyków.😍

100 lat Kornelko 🎂🎂🎂